Galaxy nails, czyli ILNP Fired Up i Downpour udają kosmos

Pamiętacie poprzedni mani? Nie wiem jak Wam, ale mi ILNP Downpour zdecydowanie kojarzył się z nocnym niebem obsypanym gwiazdami. Postanowiłam to wykorzystać stworzyć z jego pomocą galaxy nails. Moje poprzednie galaktyczne paznokcie mimo, że nie były złe, to jednak wydawały mi się przyciężkawe, więc teraz starałam się o wersję lżejszą. Mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu.

galaxy nails

Galaktykę stworzyłam na poprzednim mani. Dla przypomnienia: granat to dwie warstwy ILNP Downpour, holo na paznokciach akcentowych to dwie warstwy ILNP Fired Up. Całość utrwalona warstwą Poshe.

galaxy nails

Malowanie galaktyki zaczęłam od nałożenia malutkim kawałeczkiem urwanej gąbki do makijażu odrobiny białego lakieru od AllePaznokcie N.T.N. 07. Białe plamy starałam się od razu ukształtować w coś co mogło udawać galaktyki.

galaxy nails

Później dodałam przy pomocy kolejnych kawałków gąbki ILNP  Fired Up oraz ILNP Party Favor. Lakiery same odwaliły robotę i białe plamy zaczęły przypominać galaktyki. Doszłam do wniosku, że Downpour jako tło sprawdza się bardzo dobrze, ale moim galaxy nails brak głębi. Dlatego wyciągnęłam z szuflady Zoya Storm i gąbką dodałam granatowi trochę ciemnych tonów.

galaxy nails

Następnie dodałam przy pomocy białej farby akrylowej kilka kropek i krzyżyków udających gwiazdy. Starałam się zrobić to w miarę delikatnie, bo poprzednim razem to właśnie ten krok nie bardzo mi wyszedł. Na koniec wszystko utrwaliłam warstwą Poshe.

galaxy nails

galaxy nails

galaxy nails

galaxy nails

galaxy nails

Leave a Reply