Błysk umiarkowany

Nie sądzicie, że najwyższa pora przestać się lenić i coś tutaj dodać? 😉
Najchętniej udawałabym, że nie było półrocznego przestoju, tylko jakoś znowu paznokcie nie bardzo mi do pogody pasują. Te dzisiejsze bardziej jesiennie mi się kojarzą (bo i powstały w październiku 2017). Ale skoro kartki świąteczne robię z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, to taki jesienny błysk pokażę Wam już dzisiaj.

błysk

Za błysk w tym mani odpowiada lakier Butter London Bit Faker z kolekcji Summer Holiday 2013. Jak widać na załączonych obrazkach jest to glitter składający się z bezbarwnej bazy oraz dosyć małych drobinek w różnych odcieniach miedzi i brązu. Do pełnego krycia wystarczą dwie warstwy.

błysk

Brąz to lakier Q by Colour Alike 109 Kafka. Ktoś jeszcze pamięta te lakiery? 😉 Lekko przygaszony brąz Kafki bardzo dobrze skomponował mi się z Bit Faker. Mimo lat na karku pracowało się z nim dobrze. Pełne krycie uzyskałam standardowo po dwóch warstwach.

błysk

W notatkach zapisałam sobie, że top dałam tylko na paznokciach z ruffian (ruffianem? ;p). Nie pamiętam, ale skoro tak napisałam, to pewnie tak było, szczególnie, że zdjęcia to potwierdzają. Widocznie akurat podobała mi się lekka chropowatość na paznokciach.

błysk

I to by było na tyle. Niebawem na blogu relacja Zuzi na temat jednej małej, a jednak wiekopomnej zmiany w jej życiu. Kto obserwuje Instagram, ten pewnie wie o co chodzi 😀

błysk

błysk

błysk

błysk

4 komentarze

 1. Jagodowa

  16 lipca 2018 at 14:33

  Kolory bardzo fajnie ze sobą zestawiłaś, podoba mi się taki prosty brąz w połączeniu z brokatowym błyskiem! 🙂

  1. hatsu hinoiri

   17 lipca 2018 at 07:28

   Miło mi, że Ci się podoba 🙂

 2. Nail Crazinesss

  16 lipca 2018 at 22:14

  A już prawie straciłam nadzieję na Twój powrót 😉 Paznokcie piękne. Taki błysk to można nosić o każdej porze roku 🙂

  1. hatsu hinoiri

   17 lipca 2018 at 07:31

   Życie zawodowe wyssało ze mnie resztki energii 😉 W tym roku nie robię żadnej podyplomówki, więc mam nadzieję, że przynajmniej w weekendy się ogarnę z blogiem ;>
   Taki błysk można nosić o każdej porze roku, zwłaszcza, że u mnie dzisiaj lato jakieś jesienne się zrobiło 😉

Leave a Reply