Róż, czerń i efekt syrenki

Nigdy nie ukrywałam, że jestem sroką. Jak się coś świeci i błyska, to od razu ma u mnie +10 do zainteresowania. Nie powinno zatem nikogo zaskoczyć, że efekt syrenki w końcu musiał wylądować na moich paznokciach. Nie jest to pierwszy raz, gdy użyłam tego wynalazku, jednak pierwszy raz na hybrydach. Jak to wyglądało  na topie, którym pokryłam całopaznokciowe naklejki można zobaczyć TUTAJ. A tak prezentuje się na hybrydach:

efekt syrenki

Do pomalowania paznokci użyłam dwóch lakierów hybrydowych: Semilac Pink Doll i NeoNail Deep Navy. Granat wylądował na palcchach środkowych i serdecznych, a róż na pozostałych. No dobra, nie na palcach, tylko na paznokciach 😉 W obu przypadkach do pełnego krycia wystarczyły dwie warstwy lakieru.

efekt syrenki

W warstwę dyspersyjna na paznokciu palca środkowego, serdecznego i małego wtarłam efekt syrenki z NeoNail. Dodatkowo dwa ciemniejsze paznokcie postanowiłam ozdobić farbą żelową. Wzór nie był skomplikowany, bo nie chciałam zasłaniać błyszczących drobinek, a jednocześnie chciałam sprawdzić jak się operuje nowym dla mnie rodzajem farby. Całość utrwaliłam topem.

efekt syrenki

efekt syrenki

efekt syrenki

efekt syrenki

efekt syrenki

efekt syrenki

efekt syrenki

efekt syrenki

10 komentarzy

 1. Obsession_kasia

  12 sierpnia 2017 at 18:51

  Ty i hybrydy? Czy coś przeoczyłam? 😛

  1. hatsu hinoiri

   12 sierpnia 2017 at 20:02

   Ja i hybrydy od czasu do czasu 😉 Jak wiem, że nie będzie kiedy malować paznokci albo w planach mam dużo manualnych prac.

 2. cytrynka

  13 sierpnia 2017 at 08:52

  tez jestem sroka wiec mi sie podoba 😀

 3. StyleNails&You

  14 sierpnia 2017 at 09:06

  Jestem pod ogromnym wrażeniem 🙂 Mani bardzo mi się podoba *.*

 4. Nail Crazinesss

  16 sierpnia 2017 at 11:32

  Fajnie wyszło! Ja też lubię wszystko co się błyszczy 😀

  1. hatsu hinoiri

   18 sierpnia 2017 at 11:58

   Cieszę się, że Ci się podoba 😀

Leave a Reply